Titles you rated
AquamanRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0