Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5