Series
Ratings
33
Game of ThronesRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
- General HospitalRated ★ 2.0
- One of A PairRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 2.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.5- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
MRated ★ 2.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 1.5
What's Up FoxRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5