Titles you rated
AquamanRated ★ 4.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Song of the SeaRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 0.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0