Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
TempestRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5- 하트페어링Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0