Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Make a Woman CryRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- Star in My HeartRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0