Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Kokuhaku -CONFESSION-Rated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5