Titles you rated
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 1.5
Death on the NileRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Go BackRated ★ 1.5
Red NoticeRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5