Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Working VlogRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0