Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0