Movies
Ratings
930
Good NewsRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5