Titles you rated
Sound of FallingRated ★ 3.5
ParkRated ★ 3.5
DyingRated ★ 3.0
Hell BentRated ★ 3.5
Straight ShootingRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The Scarlet DropRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 2.5- The King of EscapeRated ★ 3.5
- World PremiereRated ★ 3.0
Coup de ChanceRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
BirdRated ★ 3.0- Isle of SnakesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0