Titles you rated
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 3.5