Movies
Ratings
279
The LaundromatRated ★ 3.5
BabysittingRated ★ 3.0
99 francsRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
A Summer's TaleRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 2.0
BewitchedRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Nice and EasyRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0