Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0