Titles you rated
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0