Titles you rated
The MimicRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5