Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0