Series
Ratings
52
MotherRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.0- SkinsRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 2.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0