Movies
Ratings
875
Army of DarknessRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Ode to JoyRated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The French ConnectionRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
ConspiracyRated ★ 4.0
PattonRated ★ 4.0