Titles you rated
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
BrightburnRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5