Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5