Titles you rated
Bread And CircusRated ★ 5.0- ScrewdriverRated ★ 2.0
ContemptRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
Tokyo!Rated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 3.5
EpidemicRated ★ 5.0
The Element of CrimeRated ★ 5.0
To Each His Own CinemaRated ★ 4.0
BefrielsesbillederRated ★ 4.0
The Trip to Squash LandRated ★ 5.0
AntichristRated ★ 5.0
The IdiotsRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 0.5
SpeedRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.5
Never Say Never AgainRated ★ 5.0