Movies
Ratings
338
BlindnessRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0