Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Love Your EnemyRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0