Movies
Ratings
54
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
SingRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0