Movies
Ratings
108
The NegotiationRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5