Titles you rated
Good and BadRated ★ 3.0
HirayasumiRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Ryosangata Ruka: Puramo Buin no Aoki GyakusyuRated ★ 2.5
StingersRated ★ 3.0
Subscribe KanojoRated ★ 3.0
Kiss or DieRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Stand Up StartRated ★ 3.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Wana no SensoRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0