Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
To Each His Own CinemaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0