Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
KairosRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
When the Devil Calls Your NameRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5