Series
Ratings
62
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.0