Series
Ratings
225
You're My PetRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- 愛情闖進門Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0