Series
Ratings
49- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Talking Kungfu BattlesRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0