Movies
Ratings
104
About TimeRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
ShameRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0