Series
Ratings
155
Come Back AliveRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0