Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Splash Splash Love: the MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
FlowRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 0.5- Days of SunhwaRated ★ 2.0