Series
Ratings
27- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0