Series
Ratings
170
Record of YouthRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 1.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0