Series
Ratings
65
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
TorchwoodRated ★ 3.0
TorchwoodRated ★ 3.5