Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 1.0
SpeedRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
21Rated ★ 3.0
SwiriRated ★ 2.0