Titles you rated
RestlessRated ★ 4.5
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
CometRated ★ 4.0
Lie with MeRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Every Jack has a JillRated ★ 2.5
RoomRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0