Series
Ratings
22
The Greatest LoveRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0