Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0