Series
Ratings
13
DoctorsRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5