Movies
Ratings
40
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0