Series
Ratings
134
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Bad and CrazyRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Class of LiesRated ★ 3.5