Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
PlaneRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5