Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0