Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0- Portlandia Season 2Rated ★ 5.0
- Portlandia Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.5
Master of NoneRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0