Series
Ratings
14
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0